کاشف اسرار-انتخابات ششمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاباتی است که در تاریخ ۲۸ خرداد هم زمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری ایران در سراسر کشورمان برگزار می شود و افراد زیادی برای عضویت در پارلمان محلی ثبت نام و خودشان را محک می زنند.

رشت هم به عنوان یکی از شهرهای پر جمعیت استان گیلان محسوب می شود که به طور یقین افراد زیادی از قشرهای مختلف با مدرک تحصیلی مورد نیاز برابر قانون نام نویسی می کنند که برخی از آنان نام آشنا می باشند که در بین مردم محبوب می باشند.

بنا به شنیده ها ” مهرداد مهرگان ” فرزند ” مرحوم مسیح” از خاندان اصیل رشتی و متولد 1342 شمسی و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد که دو سال پیش به مقام بازنشستگی نائل شد ،یکی از گزینه های احتمالی ثبت نام کننده باشد که ورود او به انتخابات سبب گرمی تنور انتخابات و شور و شعف بین قشرهای مختلف بشود.

وی دارای چنان عقبه بسیار خوبی می باشد که در طول دوران خدمت در نیروی انتظامی در سمت های مختلف از جمله : ” رییس پلیس امنیت و اطلاعات فرماندهی انتظامی گیلان ،مشاور فرمانده و جانشین رییس پلیس استان” علی رغم این که فردی مقتدر و نظامی پایبند به قوانین بود،اما چهره های محبوب نزد مردم و کارکنان به شمار می رفت.

رفتار با عطوفت،مهربانی،خوش قولی،مغرور نبودن،احترام به فرد مخاطب،خانواده دوستی،محبوبیت بین اقشار مختلف مردم و حتی دوران حدود یک ساله سرپرستی هیات نجات و غواصی گیلان طی سال های 98 و 99 به نیکی یاد می شود و افراد مختلف خواستار ثبت نام او در انتخابات مهم شورای اسلامی شهر بوده و این موضوع را به تحریریه ” پایگاه خبری کاشف اسرار ” منعکس کرده اند.

تا زمان آغاز ثبت نام فرصتی باقی مانده است و پایگاه خبری ” کاشف اسرار ” با یاری جستن از درگاه خداوند متعال به خواست مردم هوشیار احترام می گذارد و موضوع مجدانه برای ثبت نام ” مهرداد مهرگان ” را در عرصه رسانه منتشر می کند.

النهایه از وی تقاضا می شود به پاس احترام به توصیه‌های ضمنی یا مستقیم برخی دانشگاهیان، دانش جویان، صنعت گران، تولید کنندگان، کارگران، کشاورزان، نویسندگان، هنرمندان، ورزش کاران، صنوف مختلف، خانواده های متعدد و به‌ویژه خانواده‌های مکرم شهدا، ایثارگران و با ایمان کامل به نقش بی‌بدیل آحاد مردم خون​گرم و صمیمی در تعیین سرنوشت شهر محل زندگی، خود را برای انتخابات ششمین دوره شورای شهر، در معرض رأی و نظر مردم قرار بدهد.

إِنَّ اللَّهَ لا یغَیرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّی یغَیرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ[۱] همانا خداوند حال قومی را تغییر نمی دهد تا آنکه آنان حال خود را تغییر دهند نکته ها و اشاره ها: همیشه تغییرات از خود ما است. قرآن کریم

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :