کاشف اسرار-کاشف اسرار-1 سال ،1 ماه و 21روز از پایان یک هفته ای ایام تبلیغات انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی سپری شده است که طی 7 روز ” 20 نفر به رقابت به یک دیگر پرداختند.

” حسن محمد یاری ، محمود شکری ” و علی فتح اللهی میان کوه ” در صدر رقابت ها و دارای بیشترین حامیان بودند که ” محمد یاری ” از مجموع ۱۲۶ هزار و ۷۹۴ آرای مأخوذه در سطح سه شهرستان رضوانشهر، تالش و ماسال، با کسب ۳۰ هزار و ۸۲۷ رای، به عنوان نماینده این دوره از انتخابات به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

هم چنین محمود شکری ( نماینده ادوار نهم و دهم در مجلس شورای اسلامی ) با 25 هزار و 886 رای در مقام دوم و علی فتح اللهی میان کوه با 25 هزار و 71 رای ( فرماندار مستعفی صومعه سرا ) سوم شد

حسن محمد یاری ” به عنوان یکی از کاندیداهای حوزه انتخابیه طوالش،ماسال و رضوان شهر در خانه ملت سخنرانی های متعددی بین اقشار مختلف داشت و به شدت از عملکرد نماینده وقت انتقاد کرد،به حدی سخنرانی کرد تارهای صوتی حنجره او گرفت.

سرنوشت برگزاری انتخابات چنین رقم خورد که ” محمد یاری ” امید به رای حامیان برادرش ( بهمن ) به عنوان نماینده ادوار پنجم،هفتم و هشتم داشت و رد صلاحیت شد،با خوش شانسی به خانه ملت راه یابد،” محمود شکری”در بهمن ماه سال گذشته به عنوان مستشار دیوان محاسبات انتخاب گردید و ” علی فتح اللهی ” هم فرماندار ” مرکز استان” بشود.

یک سال ،1 ماه و 20 روز از برگزاری روز رای گیری و پس از آن منتخب شدن ” حسن محمد یاری ” سپری گردیده که با خوش شانسی توانست در نشست روز 11 خرداد ماه سال گذشته در اجرای ماده ۲۹ قانون آئین نامه داخلی مجلس اعتبارنامه اش به تایید برسد.

وی به عنوان حقوق دان و قاضی دادگستری که در پوسترهای انتخاباتی اش خودش را ” مرد قانون ” به عموم مردم معرفی کرد و با رای حامیان برادر بزرگترش ” بهمن ” به مجلس راه یافت و پیرو ولایت فقیه می داند ، تاکنون عکسی از دیدار احتمالی اش یا ” محمود شکری ” و ” علی فتح الهی میان کوه ” در کانال اینستاگرامش نشر نیافته است و جای تعجب دارد!

مقام معظم رهبری در سنوات گذشته به داوطلبان انتخابات توصیه موکد داشته اند : ” با پایان انتخابات، فضای رقابت باید به فضای مهربانی و بردباری تبدیل شود”

حضرت آیت الله سید علی خامنه ای ” حتی فرمودند : “دوران انتخابات دوران شور و التهاب است با پایان گرفتن انتخابات باید هیجان و التهاب، جای خود را به متانت و رفاقت و همکاری بدهد. همه، چه طرف داران نامزد منتخب و چه طرفداران دیگر نامزدهای محترم باید از خود ظرفیت و حلم و دانایی بروز دهند. هیچ احساسی، چه شادمانی و چه ناشادمانی، نباید کسی را به رفتاری برخلاف شأن یک انسان متعهد و خردمند وادار سازد. وحدت ملی و رفق و مدارا، تضمین کننده‌ی امنیت کشور و خنثی‌کننده‌ی هر توطئه است. ۱۳۸۴/۰۴/۰۴

حال این سئوال در ذهن تداعی شده چرا تاکنون دیدار و عکسی از دیدار جداگانه یا مشترک بین ” محمد یاری ، شکری و فتح اللهی ” منتشر نشده است ؟ آیا دیدار داشته اند،رفاقت دارند یا قهر هستند ؟

اگر این افراد مدعی ولایت مداری که در بدو استخدام و شرکت در انتخابات،جلسات دید و بازدید خصوصی قبل از انتشار این یادداشت داشته باشند و نیازی به انتشار عکس برای مخاطبان نمی دیدند،قابل توجیه نیست،زیرا جزو خواص و سیاسیون محسوب می شوند و باید در اطاعت از امر ولی فقیه ،الگوی مردم باشند.

این انتظار جدی وجود دارد هر چه سریعتر این کاندیداهای دور یازدهم از حوزه انتخابیه طوالش،ماسال و رضوان شهر در مجلس شورای اسلامی برای اثبات ولایت مداری نسبت به برگزاری جلسه جهت جلوه گری رفاقت اقدام کنند و اگر هم پس از انتخابات 98 جلسه ای برگزار کردند،عکسی نشر بدهند.

النهایه با توجه به این که هم اکنون ” محمد یاری ” طبق قانون خدمات مدیریت کشوری یک مقام سیاسی و هم تراز وزیر محسوب می شود،اگر تاکنون دیداری نکرده باشد،در اطاعت پذیری از فرمان رهبر انقلاب پیش قدم شده و هر چه سریعتر با رقبای انتخاباتی مذکور دیدار کند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :