کاشف اسرار- تا برگزاری زمان رای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در 28 خرداد ماه 1400، بیست روز باقی مانده و 7 کاندیدا به رقابت می پردازند و در حال تلاش برای اخذ رای مردم می باشند .

” محسن رضایی، سیدابراهیم رئیسی، سعید جلیلی،علیرضا زاکانی، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محسن مهرعلیزاده و عبدالناصر همتی به عنوان هفت گزینه نهایی انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ اعلام شدند و در حال رقابت هستند.

اگر بخشی از واجدین شرایط رای دادن که آرای خاموش محسوب می شوند تمایل به بهبود وضعیت اقتصادی و….داشته باشند به سراغ ” محسن رضایی میر قائد ” کاندیدای سه دور شکست خورده قیلی در انتخابات ادوار قبل ریاست جمهوری می روند که این دوره وعده پرداخت 450 هزار تومان یارانه نقدی به برخی از شهروندان ایرانی داده است.

اگر اصلاح طلبان و اعتدال گرایان بر ” محسن مهر علی زاده ” یا ” عبدالناصر همتی” به اجماع برسند و برخی از رای دهندگان متمایل به رای دادن به یکی از این نامزدها بشوند،مثل ” سید محمد خاتمی” ، ” اکبر هاشمی بهرمانی ” و ” حسن فریدون روحانی ” پیروز میدان انتخابات بودند،رای خواهد آورد.

با توجه به وضعیت بسیار نامناسب اقتصادی و وجود برخی از مفاسد اقتصادی و برخورد با برخی از مدیران در سطح کشوری ،استانی ،شهرستانی و شهری و هم چنین اقبال و اجماع برخی از اصول گرایان ،این احتمال وجود دارد ” سید ابراهیم رئیس ساداتی ” به عنوان رئیس جمهوری آتی ایران ،پیروز بشود.

هم اکنون ” سید علی آقا زاده دافساری ( نماینده فعلی مردم رشت در مجلس شورای اسلامی) ، محمد دوستار ( رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان )و مهرداد مهرگان ( جانشین اسبق فرمانده انتظامی و سرپرست سابق هیات نجات غریق استان ” به صورت جداگانه مسئولیت های جداگانه ای به عنوان حامیان ” رئیس الساداتی معروف به رئیسی ” و این احتمال وجود دارد ” مهرگان ” یکی از افراد پیروز در ششمین دوره انتخابات شورای شهر رشت باشد.

بر اساس شنیده ها برخی از کارکنان و مدیران در بدنه دولت فعلی حامی ” دولت احتمالی رئیس الساداتی ” می باشند و به ستادهای انتخاباتی او پیوسته اند، اگر با این شرایط اقبال به این کاندیدا پیش برویم، پیشاپیش پیروزی احتمالی این ” سید اولاد پیغمبر (ص)”باید تبریک گفت.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :