کاشف اسرار- چهارم اسفند ماه 1399 بود مدیریت ارتباطات شهرداری رشت اظهارات شهردار با تیتر : “تلاش می‌کنیم تا بارش برف به معضلی برای شهروندان تبدیل نشود ” بر روی خروجی پرتال اطلاع رسانی این نهاد عمومی غیر دولتی منتشر کرد.

شهردار در بخشی از اظهارات خود که در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری ایراد شد ،از اعضای شورای شهر به جهت دل گرمی‌ هایی که به شهرداری در باب موضوع ساخت‌ و سازهای غیر قانونی می‌دهند ، تشکر کرد.

” سید محمد احمدی “، تصریح کرد: ” بنده همان طور که در یک جلسه رسمی و در حضور مدیران استانی صحبت کردم گفتم که ما در حال حاضر با یک مافیایی روبه‌رو بوده و در مقابل آن‌ها قرار گرفتیم .

وی در ادامه تاکید کرد :” اسامی آن‌ها را هم طی روزهای آینده قطعا به مردم خواهیم گفت از طرفی حاکمیت نیز در شهرستان و استان به شکل کامل از این امر حمایت می‌کند”.

به گزارش کاشف اسرار،از زمان ایراد سخنان این مسئول ” 4 ماه ” سپری گردیده و متاسفانه علی رغم تاکید پر حرارت نسبت به اجابت وعده خود مثل برخی از وعده ها در زمان تصدی پست ” شهردار رشت ” عمل نکرده است!

مایه تعجب و تاسف است که فردی این سمت بر عهده گرفته که به گفته های خودش هم عمل نمی کند و به قول سعدی علیه الرحمه : “سعدیا “گر چه سخن دان و مصالح گویی                 به عمل کار برآید به سخن دانی نیست “

تعدادی شهروندان فهیم از ” پایگاه خبری و تحلیلی کاشف اسرار ” به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین درخواست کرده اند به شهردار فعلی رشت بگوید و متنی هم در این رسانه نشر بدهد تا کمتر شوآف کند و کارش انجام بدهد.

آنان سئوال دارند چرا ” محمدی ” علی رغم این که طی سخنان خود تاکید کرد : ” طی روزهای آینده قطعا به مردم خواهیم گفت از طرفی حاکمیت نیز در شهرستان و استان به شکل کامل از این امر حمایت می‌کند” به وعده خود عمل نکرد ؟ آیا یادش رفت ؟ ترسید ؟ یا فراموش نکرد ؟

اگر مردم کاری بر عهده یک فرد مسئول گذاشتند مسئول هم قبول کرد باید مسئول امین باشد،به وعده های داده اش عمل کند ،با گذر زمان وعده های داده ی یک مسئول کهنه نمی شود و از یاد مردم نمی رود . مردم هر کسی دروغ را به نفع خودشان بگویند و انجام دهند، آن را قبول ندارد .

چرا رهبر انقلاب محبوب دل هاست و دشمن هم باین محبوبیت معتقد است ؟ چون ” حضرت آیت الله سید علی خامنه ای ” با مردم راست سخن می گوید و از دروغ گوئی همیشه پرهیز نموده است و مردم امین بودن ایشان را در زمان های حساس به رخ جهانیان کشانده اند .

متاسفانه عضی از مسئولین صداقت و شفافیت را کنار گذاشته اند وقتی نیازشان برطرف شد رفتارشان را عوض می کنند و وعده ها و گفته هایشان را فراموش می کنند!!!!

چرا مردم گلایه دارند ؟ و گلایه مردم به حق است . چون مسئولی قولی می دهد چون به خلوت میرود خبری از تحققگفته هایش نیست انسان باید قبل از سخن گفتن فکر کند بعد از این که درست صحبت کردن را یاد گرفت صحبت کند.

امام علی ع از کجا به آن مقام رسید؟ این امام اول شیعیانبا ایمان به خدا و عمل به کردار و گفته هایش علی ( ع)را به آن مقام رساند ،عدالت و راست گوئی علی زبان زد خاص و عام تمامی انسانها در عقاید مختلف است .

علی (ع) به خاطر پست و مقام یک روزه سخن نگفت .این امام همام با خدا بود و به خاطر خدا و خدمت به خلق خدا عمل نمود .مسئولین باید خود را که پیرو علی می دانند مقایسه کنند علی کجاست شما کجائید ؟

النهایه این نکته به اطلاع خوانندگان گرامی ” پایگاه خبری و تحلیلی کاشف اسرار” می رساند این رسانه در آینده نسبت به نقد و بررسی وعده های اجرا نشده ” سید محمدی احمدی ” به عنوان شهردار می پردازد و قضاوت به شما عزیزان و همراهان واگذار می شود.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :