کاشف اسرار- 20 شهریور ماه 1399 بود معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور زمان بازدید محل در نظر گرفته شده برای اتصال منطقه آزاد انزلی به خط سراسری راه آهن،با مدیرعامل شرکت انبوه سازان آرش ” دیدار و گفتگو کرد.

” محمد باقر نوبخت حقیقی ” در دیدار با ” آرش تقی پور دهکاء ” ، ” هیات مدیره شرکت ساختمانی انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی ” به دلیل نیکوکاری ،ساخت و سازهای متعدد و اشتغال زایی حدود 800 نفر به صورت مستقیم و چند هزار نفری غیر مستقیم مورد تحسین قرار داد.

وی به مدیرعامل شرکت انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی” قول داد در اولین فرصت از پروژه ” مجتمع تجاری،فرهنگی و گردشگری آرش مال” بازدید کند، که از این قول در حد حرف، 10 ماه و 20 روز سپری شده و عضو هیات دولت بارها به گیلان و حوزه منطقه آزاد انزلی سفر کرد ولی از بازدید ” آرش مال ” خبری نشد.

این مقام بلند پایه دولتی حدود 71 ساله در دولت های یازدهم و دوازدهم مشغول به کار و تلاش بوده که طبق منشور حقوق شهروندی که توسط رییس جمهوری به امضاء رسیده و رونمایی شده که در ماده 24 آن تاکید شد : ” حق شهروندان است که ازدولتی برخوردار باشند که متعهد به رعایت اخلاق حسنه و راستگویی باشند”

” نوبخت حقیقی ” تاکنون به قول خودش وفا نکرده که در عمر فعالیت کاری خودش وعده هایی به برخی هم وطنان داده ولی عملی نکرده که نمونه اش اخذ شش نامه از نماینده جمعی اصحاب رسانه گیلان در 23 اردیبهشت ماه امسال می باشد که قرار بود دستورات لازم و مثبت قبل از پایان سفرش صادر کند ولی خوش قولی نکرد.

علی ایحال طی چند روز آینده دولت ” حسن روحانی ” کنار می رود و دولت ” سید ابراهیم رئیسی ” بر سر کار می آید و امید است دولت مردان آینده در هیات دولت با شعار : ” انقلابی و مردمی بودن ” در وفا به عهد، درست کردار باشند .

النهایه این یادداشت تلنگر برانگیز را با یکی از فرمایشات رهبر انقلاب خطاب به مدیران در باره مسئولیت پذیری به پایان می رسانیم و امید است آویزه گوش دولت مردان قرار بگیرد : “مردمی بودن به ادّعا نیست، باید با طبقات مختلف مردم انس بگیریم”

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :