کاشف اسرار- بیستم مرداد ماه امسال بود اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات گیلان و جمعی از مدیران مسئول پیشکسوت نشریات مکتوب به مناسبت روز خبرنگار با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و گفتگو کردند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این دیدار طی سخنانی با استقبال از نقد سازنده از سوی اصحاب رسانه اظهار کرد : ماهیت رسانه اطلاع رسانی دقیق و جلوگیری از انحرافات بوده که اصحاب رسانه با بررسی همه ابعاد و ارائه نقد صحیح از هدر رفت منابع و زمان جلوگیری کرده و همگام با مسئولین در راستای خدمت به مردم تلاش می کنند”.

پایگاه خبری کاشف اسرار با تمجید از استقبال نقد سازنده توسط ” علی اکبری اوسط مقدم “،برای اولین انتقاد ،انتقاد تعدادی از مراجعین و گردشگران از وضعیت بغرنج بخش هایی از سقف دارای گالی فرو ریخته کلبه نوروز خانی در نزدیک ساختمان اداری مرکزی و محل استقرار دفتر ” مدیر عامل سازمان مذکور که توسط مراجعین تهیه شده در ادامه نشر می دهد.

وضعیت سقف این کلبه حاصل عدم نظارت ،بی تدبیری و مدبری مدیر عامل و هم چنین معاون امور فرهنگی و گردشگری سازمان مذکور می باشد که متاسفانه تاکنون حس دل سوزی جهت حفظ بیت المال و اخذ تدابیر برای مرمت آن صورت نگرفته است.

مدیر عامل عبوس سازمان که تا چند ماه قبل عهده دار سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان چنان درگیر امورات روزمره زندگی و امورات اداری شده وقت ندارد از فاز تجارت و گردشگری و کم و کاستی ها احتمالی و وضعیت گالی کلبه یاد شده بازدید کند ، زمانی که در ایام غیر کرونایی جذب کننده گردشگران زیاد و موجبات درآمد برای سازمان درآمد زا هنگفت داشت.

امید است ” اکبری اوسط مقدم ” به ” سید حجت مهدوی سعیدی” عهده دار سمت ” معاون امور فرهنگی ” که بابت عهده داری سمت از بیت المال حقوق می گیرد امر کند هر چه سریعتر شاهد مرمت کلبه گردشگری سنتی نوروز خانه فاز تجارت باشیم.

با توجه به این که پایگاه خبری و تحلیلی”کاشف اسرار”مستند به ماده 48 فراخوان رهبر انقلاب اسلامی برای تکمیل و ارتقاء الگوی پایه اسلامی ایرانی ملزم وظیفه ارتقای نظارت رسمی، مردمی و رسانه‌ای بر ارکان و اجزای نظام دارد،بنابراین مدیر عامل و معاون سازمان مذکور وظیفه پاسخگویی را بر عهده دارند.

رهبر انقلاب: افراد، مسئولین، خودشان را در معرض نقد و انتقاد قرار بدهند و پاسخ گو باشند و پاسخ بدهند و تبیین کنند. خیلی از اوقات اگر چنان چه یک انتقادی به کسی بشود، این فرصتی است برای او که بتواند ذهن ها را روشن کند، تبیین کنند، حقیقت را بیان کنند؛ خیلی چیز خوبی است.۱۳۸۸/۰۳/۲۹

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :