کاشف اسرار- عضو هیات موسس و مدیر عامل شرکت ساختمانی انبوه سازان ” آرش ” به افزایش حدود 8 هزار هکتاری منطقه آزاد انزلی واکنش نشان داد و از توجه اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به نگرانی 1 سال و 7 ماهه مردم ، سرمایه گذاران و فعالین حوزه این منطقه قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار، ” آرش تقی پور دهکاء ” عصر امروز در با کارکنان شرکت انبوه سازان آرش منطقه انزلی که در زیبا کنار رشت برگزار شد طی سخنانی، اظهار کرد : طبق رای هیئت عمومی دیوان عدالت اداری در 28 دی ماه مناطقی خارج از محدوده شهرستان بندر انزلی در برگیرنده بخش هایی از شهرستان های رشت و آستانه اشرفیه را منتزع کرد.

به گفته وی ؛ انتزاع مناطقی از شهرستان های رشت و آستانه اشرفیه که طبق مصوبه هیات وزیران به محدوده سازمان منطقه آزاد انزلی شده بود ، سبب ایجاد یاس ، سرگردانی و بلاتکلیفی مردم علی الخصوص سرمایه گذاران شد که خدای شکر با رای اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس قرار است تا دو هفته آینده در صحن علنی خانه ملت رسیدگی و به رای گذاشته بشود.

این فعال سرمایه گذار و فعال اقتصادی جوان مطرح در کشور از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی علی الخصوص تعدادی از اعضای مجمع نمایندگان گیلان و عضو کمیسیون اقتصادی برای توجه به درخواست مردم و سرمایه گذاران شهرستان های رشت و بندر انزلی قدردانی کرد.

” تقی پور دهکاء ” ، خاطر نشان کرد : هم اکنون محدوده منطقه آزاد انزلی ۲ هزار و ۲۵۰ هکتار است و بر پایه لایحه دولت دوازدهم و تصویب دوره دهم مجلس، محدوده این منطقه به افزون بر ۱۰ هزار هکتار افزایش می یابد

وی ادامه داد : بر این اساس محدوده فرودگاه رشت، شهرک های صنعتی خمیران انزلی و سپیدرود رشت به همراه روستاهایی که تا سال ۹۸ در محدوده منطقه آزاد قرار داشتند، به این منطقه ملحق می شوند.

مدیر عامل شرکت ساختمانی انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی در پایان با تشکر از رسانه هایی که با انتشار اخبار دغدغه مند الحاق بخش های منتزع شده به منطقه آزاد انزلی بودند ، وعده داد با تصویب الحاق در صحن علنی مجلس و به شکرانه درگاه خداوند متعال ، نسبت به توزیع بسته معیشتی در بین مردم اقدام کند

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :