کاشف اسرار- امام جمعه شهر لشت نشاء شهرستان رشت دلیل موفقیت برادران تقی پور دهکاء از اعضای هیات مدیره شرکت ساختمانی آرش منطقه آزاد انزلی را توکل به خدا ، خود باوری ، الگو برداری از شهدا ، گرفتن دست ضعیفان و دعا و هدایت والدین دانست.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار از رشت،” کمال تجدد ” طی سخنانی در مراسم امشب افتتاح فاز اول پروژه ” آرش مارکت ” زیبا کنار رشت به کارفرمایی شرکت هیات مدیره ساختمانی آرش منطقه آزاد انزلی از حضور بیش از 1 هزار نفر ابراز حیرت نمود و سبب تثبیت قدرت خانواده های ” تقی پور دهکاء و احمدی لشکام ” ارزیابی کرد.

وی با بیان این که این جمعیت قدرت یک خانواده را ثثیبت کرد،خانواده ای که واقعا ناشدنی ها و غیر ممکن ها را ممکن کرد،اعتقاد دارد : هم اکنون معجزه بودن کار خانواده های ” احمدی لشکام و تقی پور دهکاء ” برای ما هویدا می شود ناشدنی ها و غیر ممکن ها در نزد برخی از افراد ،ممکن جلوه داده شده است.

خطیب این مراسم خطاب به مردم که مخاطب سخنانش بودند ،توصیه کرد : ” ای انسان به توان مندی خودت و قدرتی که خداوند متعال داده ،شک نکن و حرکت کنید تا خداوند برکت بدهد .

تجدد ،با بیان این که برادران ” امین و آرش تقی پور ” در روز اول شروع به کار در امورات ساختمانی به تردید افتادند یعنی ما می توانیم ؟ نکند آبروی والدین و خانواده را نزد افراد ببریم ،ابراز کرد : این دو برادر دل به دریا زدند ،دریایی که در آن ماهی های حلال و حرام با هم قاطی هستند و انسان های شیطان صفت و خدا محور هم وجود دارد.

وی به تبیین مهم ترین دلایل موفقیت روز افزون برادران تقی پور دهکاء پرداخت و خاطر نشان کرد : از جمله دلایل ؛ توکل به خدا ، خود باوری ، الگو برداری از شهدا ، گرفتن دست ضعیفان و دعا و هدایت والدین است

امام جمعه شهر لشت نشاء در تبیین الگو برداری برادران تقی پور دهکاء از شهدا ،اظهار کرد :شهدا بزرگوار در دوران جنگ تحمیلی اجازه ندادند یک وجب از خاک کشورمان کم بشود و برادران تقی پور دهکاء در دوران جنگ اقتصادی و تحریم ،نسبت به اشتغال زایی برای 1 هزار نفر به صورت مستقیم اقدام کردند که به سهم خودشان سبب ثبات اقتصادی شدند.

تجدد ” با بیان این که این دو برادر در مقابل قدرت ها ایستادند ،تصریح کرد : برای اشتغال زایی 1 هزار نفر در طول یک ماهه باید حدود 5 میلیارد تومان به پرسنل حقوق پرداخت بشود که این امر خدا پسندانه و نشان از غیرت ،توان مندی ،خود باوری و حمیت ” آرش و اتمین تقی پور دهکاء است.

وی در پایان مراسم باشکوه افتتاح “ارش مارکت ” را سبب ثبت در تاریخ گیلان زمین علی الخصوص بخش لشت نشاء شهرستان رشت دانست و به اهالی منطقه و مسئولان توصیه موکد کرد عصای دست این دو برادر جوان و کار آفرین باشند

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :