کاشف اسرار- بیستم اسفند ماه جاری نشست خبری شهردار رشت با دعوت گزینشی از تعدادی اصحاب رسانه و خلاف مقررات جاری در کشور و به صورت پرسش و پراسخ برگزار شد.

سید امیر حسین علوی امندانی “در بخشی از اظهارات خودش که در سایت شهرداری منتشر شده به ساماندهی پل‌های عابر پیاده سطح شهر اشاره کرد .

وی بیان داشت: “روزی که ما کار را در شهرداری رشت شروع کردیم، اکثر پل‌های عابر پیاده سطح شهر خراب بودند که با کمک دستگاه قضایی توانستیم نسبت به رفع خطر و یا راه‌اندازی پله‌های برقی آن‌ها اقدام نماییم”.

مخاطبین و بینندگان سایت شهرداری رشت با مشاهده تصاویر منتشر شده در پرتال اینترنتی تصور بر این می کننداظهارات ” علوی امندانی ” درست بوده و پله های تمام پل های مکانیزه این شهر اقدام شده است و قضاوت در این باره به خوانندگان واگذار می شود.

بنا به تصاویر تهیه شده قبل و بعد از برگزاری نشست خبری شهردار،پل عابر پیاده آسانسور دار مقابل پلیس راهور گیلان در جاده رشت به قزوین واقع در منطقه پنج شهرداری،فعال نبوده و قفل بر روی درب های آسانسور نصب گردیده واست.

از سویی دیگر درب آسانسور و کلید شاسی آسانسور به سمت رشت نیز دچار خسارت گردیده و شهرداری و احتمالا پیمانکار منتخب که آگهی تبلیغاتی از مشتریان اخذ می کنند نسبت به ترمیم این خسارات بی تفاوت هستند .

انتظار می رود شهردار رشت هر چه سریعتر در راستای تنویر افکار عمومی و توجه به بند 51 امر رهبر انقلاب ” برای تکمیل و ارتقای الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت” مبنی بر : “گزینش مسئولان و مدیران بر مبنای التزام عملی آنان به حد کفاف در معیشت و اهتمام ایشان به هنجارهای عدالت، صداقت، راستگویی، اعتماد، فداکاری و پاسخگویی” پاسخگو باشد

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :