کاشف اسرار-رئیس جمهوری شامگاه یکشنبه نشست هم‌اندیشی با جمعی از مدیران و اصحاب رسانه در محل نهاد ریاست جمهوری داشت که بنا به تصاویر منتشر شده احتمالا اغلب حاضرین از فعالین رسانه ای در پایتخت بودند.

” سید ابراهیم رئیسی ” در این جلسه سخنران و هم شنونده بود که دیدگاه های یک دیگر را به سمع یک دیگر رساندند ،رسانه هایی که برخی از آنان دارای قدرت بوده و به مرکز قدرت سیاسی متصل هستند و قابلیت دسترسی آنان به مدیران ارشد کشوری بالاست.

نگارنده این یادداشت که دفتر مرکزی رسانه اش در گیلان می باشد در تصاویر منتشر شده توسط پایگاه اطلاع رسانی دولت حتی یک تصویری از همکاران عزیز رسانه ای شاغل در استان ندیده که جزو حاضرین در نشست با رییس قوه مجریه باشد و این سئوال در ذهن تداعی شده آیا ” مدعوین تنها از رسانه های دارای دفتر مرکزی در پایتخت کشور عزیزمان بوده و از سایر استانها هم دعوتی به عمل آمده است ؟

برخی از رسانه های مدعو و حاضرین متصل به یک منبع قدرت در کشورمان بوده و احتمالا دغدغه هایی در حوزه رسانه دارند ولی دغدغه ها ،مشکلات و انتظارات رسانه های مظلوم استانی بالاست و اگر مدیران و اصحاب رسانه غیر پایتخت نشین به نشست مذکور دعوت نشده باشند ،بیان نکته ای خالی ضروری است : ” آقای رئیسی ، ایران فقط تهران نیست !

” اگر مدیران و اصحاب رسانه غیر پایتخت نشین به نشست مذکور دعوت نشده باشند ضرورت دارد جلسه ای با حضور این فعالین حوزه فرهنگی و جنگ نرم در ماه مبارک رمضان امسال با حضور رییس جمهوری برگزار بشود تا حلاوت شعار دولت سیزدهم مبنی بر : ” مردمی بودن ” لمس بشود.

گفتنی است : ” توسعه ارتباط با آحاد جامعه و رعایت کرامت مردم و همکاری مؤثر با رسانه‌ها،‌نقدپذیری و اهتمام جدی به افکار عمومی ” جزو عهده نامه مدیران دولت فعلی می باشد که امضآء شده است.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :