کاشف اسرار- شهردار رشت ، گفت : معنا ندارد هر کسی در این شهر راه می افتد و به خودش اجازه می دهد چپ و راست از شهرداری شکایت بکند و از برخی مدیران این نهاد پروژه بگیرد و به ریش ما هم بخندد،این چنین چیزی پذیرفتنی نیست و جلوی این گونه اشخاص می ایستم.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار ، ” سید امیر حسین علوی امندانی ” شامگاه سه شنبه طی سخنانی در مراسم عزا داری و افطاری موکب خدام العتره شهرستان رشت که در مسجد و آشپزخانه جدید ااحداث شهرداری رشت برگزار شد بر ضرورت استفاده از ظرفیت ها و داشته های شهرداری رشت که بخشی عمده ای از آن نیروی انسانی شاغل در این نهاد است،تاکید کرد.

وی با تمجید از فعالیت برخی از کارکنان شهرداری در موکب خدام العتره شهرستان رشت، ابراز کرد : بخش عمده ای از داشته های شهرداری رشت نیروی انسانی است که به صورت جهادی،قلبی ، با انگیزه و نیت خالصانه کار می کنند.

عضو سه دوره شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به راه اندازی موکب خدام العتره شهرداری رشت در سال 94 از مخالفت برخی از اشخاص در شورای اسلامی شهر وقت و خارج از بدنه مدیریت شهری برای تاسیس و به رسمیت نشناختن آن پرده برداشت.

علوی امندانی ” با ابراز خرسندی از تلاش های فعالین در موکب خدام العتره شهرداری رشت به مدیریت ” علی رضا قانع صومعه سرایی ” ،ابراز کرد : موکب خدام العتره با نیتی خالص و عزمی جهادی برای آماده‌سازی این آشپزخانه و توزیع افطاری وارد میدان شد و شهرداری هم امکانات لازم را برای این کار مهم فراهم کرد.

وی اتخاذ تصمیم و فکر درست برای انجام کارها در مجموعه مدیریت شهری و شهرداری ضروری دانست و اذعان کرد : باید بپذیریم علت این که تا امروز برخی به خودشان اجازه دادند نظات و عقاید در خیلی از جاها بر ما تحمیل و تحکم بکنند به خاطر وجود نقایص خودمان بوده و پشت و کنار یک دیگر نبودیم.

شهردار رشت با ابراز خرسندی از این که به لطف پروردگار متعال این نهاد عمومی غیر دولتی به جایگاهی رسیده که که در سطح ملی می پذیرند شهرداری خودش تصمیم گیری،برنامه ریزی و اجرا بکند،از تصویب بودجه برای حل مشکل ملی ” سراوان ” در وزارت کشور خبر داد.

علوی امندانی ” با بیان این که شخص وزیر کشور پیگیر حل مشکل محل دفن پسماند در سراوان رشت است ،تصویب بودجه را پس از هشت ماه تلاش و جنگیدن به نفع مردم دانست

وی خطاب به مدیران شهرداری توصیه موکد کرد : باید در موقع حرف زدن طوری سخن بگوئیم که محکم و مستدل باشد که شخصی نتواند ایراد بگیرد و بخشی از ضربه هااز طرف برخی خودی ها است .

این مسئول با اشاره به فعالیت 1 هزار و 800 نفر شاغل به صورت مستقیم در بدنه شهرداری رشت ، خاطر نشان کرد : هم اکنون حدود یک سوم از این افراد به صورت قراردادی فعالیت دارند که بخشی از آنان کارشناسان و مابقی مدیران است و نباید به راحتی درباره نیروهای شاغل در شهرداری علی الخصوص نیروهای قراردادی حرف بزنیم و تصمیم بگیریم.

علوی امندانی ” از پیگیری های مستمر برای حل مشکلات کارکنان قراردادی با برگزاری جلسات با رئیس کل دادگستری گیلان،دادستان رشت و استاندار خبر داد و قدردانی کرد و متذکر شد : به طور یقین این قبیل از مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت.

وی هم چنین از محقق شدن بودجه 1400 با تلاش کارکنان شهرداری با گذشت 12 سال خبر داد و خطاب به کارشناسان و مدیران شهرداری ،تصریح کرد : با تغییراتی که دارد ایجاد می شود در کنار هم تلاش خواهیم کرد خروجی ها و محصولات بهتری ، قابل لمس ،خدمت ماندگار و تاثیر گذار برای مردم ارائه بدهیم.

این مسئول خطاب به مدیران شهرداری ،تاکید کرد : باید یک به یک کارهای نیمه تمام را به اتمام برسانیم و کارهای جدید را تعریف بکنیم که از جمله آنان تکمیل ساختمان های نیمه کاره شهرداری مرکز، آغاز ساخت رینگ 90 متری شهر و بازگشایی نقطه وسط مسیر خیابان سعدی به میدان سرگل ” عنوان کرد.

علوی امندانی ” گفت : معنا ندارد هر کسی در این شهر راه می افتد و به خودش اجازه می دهد چپ و راست از شهرداری شکایت بکند و از برخی مدیران این نهاد پروژه بگیرد و به ریش ما هم بخندد،این چنین چیزی پذیرفتنی نیست و جلوی این گونه اشخاص می ایستم .

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :