کاشف اسرار – روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در پی انتشار خبری در پایگاه خبری ” کاشف اسرار ” به تاریخ 30 خرداد ماه امسال با تیتر : “برق دزدی در خیابان شریعتی رشت حساسیت مدیر منطقه دو شهرداری بر انگیخت ” جوابیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری کاشف اسرار ” ، متن این جوابیه به شرح ذیل است :

در پی گزارش مردمی ، انتشار خبر و پیگیری های مستمر پایگاه خبری ” کاشف اسرار ” مبنی بر رفع سرقت انرژی و استفاده غیرمجاز تعدادی از دست فروشان خیابان شریعتی رشت و سایر مناطق آلوده به سرقت، صورت گرفت.

اداره معابر شهرستان رشت در پی این گزارش اقدام به جوش کاری و بستن دریچه پایه های تلسکوپی روشنایی معابر این خیابان نموده و راه را بر سرقت انرژی بستند.

متاسفانه پدیده شوم برق دزدی و سرقت انرژی در شرایط فعلی که کشور با آن روبروست ،جفایی بزرگ بر هم وطنان و مشترکین برق می باشد.

بر همین اساس شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از همه شهروندان عزیز و مشترکین گرامی درخواست می نماید در صورت مشاهده هر گونه تخلف و استفاده غیر مجاز از انرژی برق مراتب را از طریق سامانه برق من و یا با تماس از طریق تلفن ۱۲۱ اطلاع رسانی نمایند تا در اسرع وقت نسبت به جمع آوری برق های غیر مجاز و برخورد قانونی با متخلفین صورت پذیرد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :