کاشف اسرار نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی محصول برنج را یکی از کالاهای اساسی و مهم کشورمان دانست و اعتقاد دارد : ” هم اکنون قیمت برنج غیر واقعی می باشد و دولت هم باید کمک بکند تا کاهش قیمت زیاد نداشته باشیم در غیر این صورت کشاورزان آسیب خواهند دید.

جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی ” در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار در حوزه مجلس ، مهم ترین دغدغه های خودش در تابستان امسال را : ” تامین کالاهای اساسی با قیمت مناسب برای مردم ، توجه به فعالیت های فرهنگی و ورزشی دانش آموزان و جوانان و تثبیت قیمت برنج برای کشاورزان عنوان کرد.

وی محصول برنج را یکی از کالاهای اساسی و مهم کشورمان دانست و اعتقاد دارد : ” هم اکنون قیمت برنج غیر واقعی می باشد و دولت هم باید کمک بکند تا کاهش قیمت زیاد نداشته باشیم در غیر این صورت کشاورزان آسیب خواهند دید .

این مقام در تبیین دیدگاه خودش در بخش تامین کالاهای اساسی برای مردم ، تصریح کرد : دولت باید برای تامین کالاهای اساسی به سمت کارت الکترونیکی برود به جای اینکه پول نقدی به هم وطنان بدهد.

کوچکی نژاد ارم ساداتی ” در پایان با اشاره به عدم اجرایی شدن وعده دولت برای ایجاد زیر ساخت جهت الکترونیکی کردن اعطای کالاهای اساسی به مردم طی مدت دو ماه ، تاکید کرد : ما منتظر هستیم دولت هر چه سریعتر قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را اجرایی و رعایت بکند

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :