کاشف اسرار – استاندارد گیلان یکی از دستگاه های اجرایی و ادارات استاني سازمان ملی استانـدارد ايران مي باشد که از سال 1350 بـه منظور نظارت بر امور صادرات و واردات در استان شروع به فعاليت نموده و با تغيير ساختار مؤسسه استاندارد در سال 1374 به اداره کل ارتقاء يافت.

این اداره کل در کیلومتر 15 جاده رشت به قزوین جنب پایانه بار استقرار دارد و مدیریت آن بر عهده : ” مهناز جعفریان ” دارای اصالت اهل استان مرکزی ، است.

استاندارد گیلان ” در جنب درب ورودی اصلی خود دارای شرکت تعاونی می باشد که بر سر درب آن تابلوی تبلیغاتی تعدادی از شرکت های تولیدی دارای مهر استاندارد بوده که برخی از آنها در طی سنوات گذشته به دریافت لوح تقدیر از اداره کل استاندارد استان مفتخر شده اند.

این شرکت تعاونی که کارکنان دستگاه اجرایی مذکور در آن عضو می باشند نسبت به نصب تابلوی تبلیغاتی چند شرکت تولیدی اقدام کرده و این امر احتمالا سبب این شده این تلقی در ذهن برخی از شهروندان به وجود آمده محصولات این واحدهای تولیدی بهتر بوده و خرید از اجناس آنان کنند!

از مدیر کل استاندارد گیلان با توجه به امر رهبری ، مصوبه شورای عالی اداری در راستای حقوق شهروندی در نظام اداری و نیز ” عهد نامه مدیران دولت مردمی گ مبنی پاسخگو بودن ، به سئوالات ذیل با ارائه مستندات هر چه سریعتر پاسخگو باشند :

یک : دلیل نصب تابلوی تبلیغاتی چند شرکت تولیدی اقدام چیست ؟ آیا این امر احتمالا سبب این شده این تلقی در ذهن برخی از شهروندان به وجود آمده محصولات این واحدهای تولیدی بهتر بوده و خرید از اجناس آنان کنند!؟ چرا تبلیغات دیگر شرکت های تولیدی نصب نشده است شاید برخی جدید می باشند و پروانه استاندارد دارند!

دو : آیا برای تابلوهای تبلیغاتی مذکور وجهی از شرکت های تولید کننده دریافت می شود ؟ اگر هزینه ای دریافت می شود به کدام حساب واریز می شود ؟

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :