کاشف اسرار – یک عضو شورای اسلامی شهر توتکابن شهرستان رودبار استان گیلان یکی از مشکلات حاد و بغرنج این شهر را فقدان ایستگاه آتش نشانی مستقل و وجود تجهیزات کلاه ایمنی، لباس کار آتش نشانی، کفش ایمنی، ماسک اکسیژن، دستکش ایمنی، کپسول آتش نشانی ،” قیچی قیچی پدال بر ” برای نجات جان فرد حبس شده در خودرو و… عنوان کرد.

آرمین رضایی لاسکی ” امروز جمعه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار ، اظهارات نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی مبنی بر فقدان ایستگاه آتش نشانی مستقل در شهر توتکابن را تائید و اظهار کرد : این شهر دارای جمعیت حدود 2 هزار و 500 نفری می باشد که در ایام بازگشت مهاجرین به حدود 4 هزار نفر می رسد.

وی که تا سال گذشته قبل از ورود به عنوان عضو شورای اسلامی شهر در بخش ” آتش نشانی ” توتکابن فعالیت می کرد ،یکی از مشکلات حاد و بغرنج این شهر را فقدان ایستگاه آتش نشانی مستقل و وجود تجهیزات کلاه ایمنی، لباس کار آتش نشانی، کفش ایمنی، ماسک اکسیژن، دستکش ایمنی، کپسول آتش نشانی ،” قیچی قیچی پدال بر ” برای نجات جان فرد حبس شده در خودرو ، عنوان کرد.

این عضو شورای اسلامی شهر توتکابن با اشاره به وجود یک دستگاه خودروی خیلی داغان اطفای حریق برند ” ایسوزو ” ساخت دهه هشتاد شمسی با ظرفیت گنجایش حدود سه تنی آب، متذکر شد : پرسنل آتش نشانی به صورت شیفت 24- 24 ساعت فعالیت دارند و دارای شرایط نا مساعدی می باشند .

رضایی لاسکی ” که هم اکنون علاوه بر عضویت در شورای اسلامی شهر ، مسئولیت خدمات شهری شهرداری توتکابن را هم بر عهده دارد به مکاتبه حدود شش ماه پیش شهردار فعلی با معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ” برای اختصاص خودروی اطفای حریق داشت ولی مثمر ثمر واقع نشد.

وی در پایان خطاب به مسئولان شهرستانی ، استانی و کشوری ، گفت : انتظارم از مسئولین این است آتش نشانی که جان خودش را در کف دست قرار داده و با جان خودشان بازی می کنند تا مردم در آسایش باشند ،حداقل امکانات که از جمله خودروس اطفای حریق ، وجود تجهیزات کلاه ایمنی، لباس کار آتش نشانی، کفش ایمنی، ماسک اکسیژن، دستکش ایمنی، کپسول آتش نشانی ،” قیچی قیچی پدال بر ” برای نجات جان فرد حبس شده در خودرو ، است را فراهم بکنند

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :