کاشف اسرار – اینجا بخشی از پیاده رو فرسوده و ناهمگون بلوار امام رضا ( ع ) شهر لاهیجان مابین ” امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان لاهیجان ” و ” جایگاه پمب بنزین ” نیکان ” است.

از دهه 90 با روی کار آمدن چندین شهردار تاکنون انگار بازدیدی از این نقطه داخل حریم شهری نداشته اند تا بخواهند مرمت آن را در دستور کار قرار بدهند .شهرداران گذشته و فعلی حقوق از بیت المال دریافته کرده اند تا به وظایف قانونی بپردازند و از حجم معضلات بکاهند ، اما متاسفانه مرمت این قسمت از بلوار در دست مهجوریت قرار دارد و مرهمی برای اجرای عملیات آن وجود ندارد.

اگر ” رضا زنده دل ” شهردار فعلی لاهیجان که فردی غیر بومی است هر چه سریعتر عملیات مرمت پیادره روی مذکور را در دستور کار قرار بدهد و اجرایی کند تسهیل در عبور و مرور و بهبود محیط شهری و ایمنی شهروندان می شود.

در پایان شرح بخشی از شرح وظایف فرماندار لاهیجان در حوزه عمرانی که در سایت فرمانداری منتشر شده مبنی بر ” نظارت بر عمران شهرستان و روستاها و سعی در بالا بردن سطح زندگی عمومی و تأمین رفاه و آسایش عمومی و هماهنگی بین ادارات و سازمانها در این رابطه و نظارت بر انجام طرح های عمرانی محلی و نظارت عمومی در اجرای قانون شهرداریها ” به ” فرهاد براتی ” یاد آور می شویم.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :