کاشف اسرار – جشن گلریزان ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند در سالن همایش های منطقه آزاد انزلی برگزار گردید و این مراسم با محوریت کمک و دستگیری از زندانیان جرایم غیرعمد با حضور رییس هیئت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی و معاونین و جمعی از مدیران سازمان و استان گیلان، صاحبان صنایع معدن و تجارت و دیگر مسئولین برگزار شد.

رییس ستاد دیه استان گیلان طی سخنانی با اشاره به مسولیت خطیر ستاد دیه گفت: آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و مالی از اصلی‌ ترین رویکردها و برنامه‌های ستاد دیه و خیرین است که در این زمینه گام‌های جدی و اساسی نیز برداشته شده است.

علی رضا یزدانی ” با اشاره به این که محکومان مالی بیشترین طیف زندانیان جرایم غیر عمد را شامل می‌شوند، گفت: در این بین بدهکاران اوراق تجاری چک و سفته و مهریه، بیشترین جمعیت را در گیلان به خود اختصاص داده اند.

وی تصریح کرد: با کمک خیرین و ستاد دیه بخش بزرگی از بدهی زندانیان جرایم مالی غیر عمد که مستحق آزادی بودند، پرداخت و بستر بازگشت آنها به آغوش خانواده‌ هایشان مهیا شده است.

او اضافه کرد: یکی از رویکردهای اصلی این ستاد کمک به آزادی بانوان زندانی جرایم غیر عمد است که در این زمینه اقدامات مؤثری شروع شده است

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :