کاشف اسرار -رئیس پلیس راهور گیلان با بیان این که ترافیک صبح روز شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ در شهرهای استان به غیر از شهر رشت و رودبار روان بوده است، متذکر شد : تردد روان در شهرهای استان به استثتای خروجی رشت به سمت تهران و هم چنین ورودی رودبار به آزاد راه قزوین  ، روان است

امیر طالبی رحیم آبادی ” بعد از ظهر امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کاشف اسرار در حوزه اجتماعی افزود:  با توجه به آخرین روز تعطیلات و بازگشت مسافران پیش بینی می‌شود تا ساعات آینده بر حجم ترافیک افزوده شود.

وی با بیان اینکه از روز سه شنبه ۲۱ شهریور تا صبح امروز شنبه ۲۵ شهریور ۴۳۳ هزار خودرو وارد استان شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حکایت از رشد 16 درصدی دارد  ، از مسافران خواست زمان بازگشت خود را مدیریت کنند تا شاهد ترافیک سنگین و راه بندان نباشیم.

این مسئول به طور جد از  رانندگان درخواست کرد به ازای هر دو ساعت رانندگی حتما 15 دقیقه استراحت بکنند و جزو برنامه های کاری شان قرار بدهند و از انجام حرکات مخاطره آمیز و تخلفات حادثه ساز خودداری کنند ضمن این که نحوه رانندگی آنان توسط ماموران پلیس راهور رصد می شود.

طالبی رحیم آبادی ” در پایان ، تاکید کرد : ماموران پلیس راهور استان گیلان در صورت مشاهده تخلفات حادثه ساز ضمن اعمال قانون نسبت به هدایت خودروهای متخلف به پارکینگ ها مبادرت می کنند

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :