×

  • سامانه جامع رسانه‌های کشور

اجرای ناصر وحدتی با استقبال مردم توسط شهرداری در جزیره لاهیجان برگزار شد

  کاشف اسرار-اختتامیه جشنواره نوروزی شهرداری لاهیجان همراه با اجرای کنسرت موسیقی استاد ناصر وحدتی با استقبال بیش از چهار هزار نفری مردم با وجود ریزش شدید باران در جزیره استخر برگزار شد. این جشن به صورت رایگان توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر شامگاه دو شنبه ۶ فروردین در جزیره استخر لاهیجان برگزار شد. […]

ارسال توسط : 
پ
پ

 

زرجوب نیوز-اختتامیه جشنواره نوروزی شهرداری لاهیجان همراه با اجرای کنسرت موسیقی استاد ناصر وحدتی با استقبال بیش از چهار هزار نفری مردم با وجود ریزش شدید باران در جزیره استخر برگزار شد.
این جشن به صورت رایگان توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر شامگاه دو شنبه ۶ فروردین در جزیره استخر لاهیجان برگزار شد.


ناصر وحدتی در این کنسرت قطعاتی از موسیقی محلی گیلان را برای شهروندان و مسافرانی که در تعطیلات عید نوروز به این شهر سفر کرده بودند اجرا کردند.
اجرای قطعات موسیقی محلی توسط ناصر وحدتی با استقبال مردم روبرو شد.
شهرداری لاهیجان با اجرای کنسرت موسیقی زنده رایگان در فضای رو باز جزیره استخر از جمله شهرداری های پیشرو در سطح کشور برای ایجاد شادابی و نشاط مردم می باشد که همه ساله با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری و مذهبی در خدمت شهروندان و گردشگران می باشد.


شهروندان و مسافرانی که با اجرای این برنامه شادمان شده بودند در پایان برنامه از برنامه ریزی و تلاش های رضا زنده دل شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و و پشتیبانی فرماندار و مسئولان شهرستان قدردانی کردند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :