گروه استان‌ها – گيلان – رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان گیلان از محدوديت‌هاي ترافيکي برگزاري رژه 29 فروردين 1403 شمسی در شهر رشت خبر داد.

” امير طالبي رحیم آبادی ”  ضمن تبريک روز ارتش به دلاور مردان ارتش جمهوري اسلامي ايران، اظهار‌داشت: همزمان با روز ارتش به منظور اجراي هرچه باشکوه‌تر مراسم رژه 29 فروردين، محدوديت‌هاي ترافيكي در محدوده خيابان‌ها و مسيرهاي منتهي به محل برگزاري مراسم با همکاري عوامل پليس راهور و انتظامي در قالب 18 تيم خودرويي، 10 گشت موتوري و ماموران پياده در شهر رشت اجرا مي‌شود.

وي با بيان اينکه پليس راهور براي روان‌سازي ترافيک و انجام هرچه بهتر اين مراسم محدوديت‌هاي ترافيکي را در بلوار احمدزاده از بوستان ملت تا حد فاصل ميدان کودک اعمال مي‌کند، افزود: محدوديت‌هاي ترافيکي از ساعت 21، روز 28 فروردين ماه شروع مي‌شود و توقف هرگونه وسيله نقليه در اين خيابان‌ها از ابتدا تا پايان مراسم ممنوع است.

این مقام انتظامی با اشاره به اينکه پليس با استفاده از جرثقيل‌ کليه خودروهاي پارک شده در اين مسيرها را جابجا مي‌کند، بيان‌داشت: انتظار مي‌رود رانندگان وسايل نقليه‌اي که معمولا در اين مسيرها خودروهاي خود را پارک مي‌کنند از محل ديگري براي پارک استفاده کنند تا اين مراسم باشکوه‌تر و مطلوب تر از سنوات قبل برگزار شود.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :