کاشف اسرار –  مدیر عامل شرکت ساختمانی انبوه سازان ” آرش ” منطقه آزاد انزلی ، گفت : با افتخار و هیجان فراوان، آرش مال، مجمع عظیم تجاری، فرهنگی و تفریحی منطقه آزاد انزلی، پس از سال‌ها تلاش مستمر و شبانه‌روزی در تاریخ پنج شنبه ٣ خرداد ۱۴۰۳ با یک جشن و فستیوال باشکوه افتتاح خواهد شد.‌

آرش تقی پور دهکاء در گفتگو با خبرنگار اقتصادی ” کاشف اسرار ” یا بیان این مطلب ، افزود : این لحظه نه تنها نمادی از عزم و پشتکار ماست، بلکه آغاز فصل جدیدی برای استان گیلان و به خصوص منطقه آزاد انزلی خواهد بود. آرش مال، قلب تپنده‌ی اقتصاد و فرهنگ منطقه، قرار است تبدیل به مکانی برای دیدارها، خریدها و خاطره‌سازی‌ها شود ،  بیایید با هم، در این روز تاریخی، شاهد تحقق رویایی باشیم که برای مدت‌ها در ساخت آن کوشیده‌ایم.‌

وی با بیان این که آرش مال با برنامه‌ریزی دقیق و استراتژیک، آماده است تا به قطب تجارت داخلی و بین‌المللی در منطقه آزاد انزلی تبدیل شود ، متذکر شد : ما برنامه‌های گسترده‌ای را برای جذب برندهای معتبر جهانی و داخلی تدارک دیده‌ایم تا تجربه خریدی متفاوت و کلاس جهانی را به ارمغان بیاوریم.

به گفته این کار آفرین جوان ، علاوه بر این، با برگزاری رویدادهای فرهنگی و تفریحی متنوع، قصد داریم آرش مال را به مرکزی برای تفریح و فرهنگ تبدیل کنیم که نه تنها مردم محلی بلکه گردشگران داخلی و خارجی را نیز به سمت خود جذب کند. ما متعهدیم که آرش مال را به نمادی از پیشرفت و نوآوری در منطقه تبدیل کنیم، جایی که همه چشم‌ها به آن دوخته شده است.

تقی پور دهکاء ، ابراز کرد : موقعیت استراتژیک آرش مال در منطقه آزاد انزلی، این مجمع تجاری و فرهنگی را در موقعیتی منحصر به فرد قرار داده است. این منطقه به عنوان یکی از مهم‌ترین دروازه‌های تجاری ایران به اروپا شناخته شده است و بازارهای بزرگی را به هم متصل می‌کند. ‌

وی اعتقاد دارد : آرش مال، با استفاده از این موقعیت ژئوپلیتیک، نه تنها نقش مهمی در تعادل تجاری و اقتصادی استان گیلان ایفا می‌کند، بلکه به یک مرکز عمده برای تجارت بین‌المللی نیز تبدیل شده است. ‌

مدیر شرکت ساختمانی انبوه سازان ” آرش ” منطقه آزاد انزلی ، مدعی شد : با برنامه‌ریزی‌های دقیق و استفاده از امکانات مدرن، آرش مال قادر است ارتباطات تجاری را گسترش داده و بازارهای جدیدی را برای تولیدکنندگان و تاجران داخلی و خارجی فراهم آورد، و این گونه به رشد و شکوفایی اقتصادی منطقه کمک شایانی کند.

تقی پور دهکاء ، خاطر نشان کرد : مجتمع تجاری، تفریحی و فرهنگی «آرش مال» با مساحت ۲۲ هزار متر مربع زیربنا؛ دارای ۱۵۰ واحد تجاری و اداری، سالن های فرهنگی و ورزشی متعدد در شش طبقه با امکانات به روز و مراکز مختلف خرید در یکی از بهترین نقاط منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی مکان گزینی شده است.

وی اضافه کرد : این پروژه را می توان پیشرو ترین پروژه با کاربری تجاری در محدوده منطقه آزاد دانست و سرعت پیشرفت ساخت این مجتمع چند منظوره در محدوده اجرای آن بی سابقه بوده و زبان زد خاص و عام است.

وی یاد آور شد : تکنولوژی به روز و استفاده از دانش مهندسی پیشرفته در شرکت انبوه سازان آرش ، امکان اجرایی شدن فرآیند پیچیده ساخت فونداسیون ساختمان را با سرعت و کیفیتی بی نظیر میسر نموده است.

این جوان کار آفرین ، ابراز کرد : از دیگر جاذبه های منحصر به فرد در نظر گرفته شده در این مجتمع ساخت بزرگترین پردیس سینمایی شمال کشور در آن است که دارای یک سالن سینمای فوق حرفه ای با ظرفیت 800 نفر و سه سالن VIP است.

به گفته ” تقی پور دهکاء ” طراحی منحصر به فرد این مجتمع، و دقت ویژه در تخصیص و تقسیم کاربری ها در طبقات مختلف باعث گردیده تا در ارزش گذاری تجاری و خلق عملکرد فضایی عدالت فضایی تا حد قابل توجه لحاظ بشود . این موضوع از حیث دید بصری نیز در طراحی محوطه ها در نظر گرفته شده و نمای عمومی واحدهای تجاری به طرز خاصی از نقاط مختلف دارای دید می باشد.

وی در پایان ، گفت : این مجتمع، با در نظر گرفتن امکانات، ظرفیتها و ویژگی های موجود و آتی آن، یکی از فرصتهای منحصر به فرد و تکرار نشدنی برای سرمایه گذاری در شمال کشور و منطقه آزاد انزلی به شمار می آید.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :