کاشف اسرار – مدیرکل کمیته امداد گیلان عصر شنبه با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان در جلسه‌ای با مدیر کل عملکرد تفاهم نامه احداث ۳۰ هزار واحد مسکونی فی مابین را بررسی و منعقد کرد.

حامد دائمی ” مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان گیلان به تشریح فعالیت‌های بنیاد مسکن استان در بخش‌های مختلف، به ویژه تأمین مسکن برای اقشار کم درآمد پرداخت و افزود: کمیته امداد و بنیاد مسکن، به عنوان دو دستگاه خدمات رسان و مؤثر در حمایت از اقشار محروم و کم درآمد جامعه، منشأ خدمات و برکات فراوانی بوده‌اند.

عباس اهرابی مدیرکل کمیته امداد استان ضمن ابراز خرسندی از انعقاد تفاهم نامه احداث واحدهای مسکونی روستایی و شهری ویژه مددجویان کمیته امداد بیان داشت: این دو نهاد با همکاری هم، به خوبی توانسته‌اند اقدام‌های ویژه ای برای توسعه و آبادانی روستاها و حل مشکلات محرومین بردارند.

تفاهم نامه احداث ۳۰ هزار واحد مسکونی در روستاها و شهرهای کمتر از ۲۵ هزار نفر جمعیت در تاریخ ۱۴ اسفند ماه سال ۱۴۰۲ به صورت کشوری با امضا غلام رضا صالحی ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منعقد شد و سهم استان گیلان در این تفاهم نامه ۵۰۰ واحد مسکونی است.

با توجه به برگزاری این جلسه مقرر گردید کمیته امداد استان نسبت به معرفی افراد اقدام و بنیاد مسکن گیلان مقدمات دریافت تسهیلات و کمک بلاعوض را فراهم سازد.

در این طرح به هر یک از واجدین شرایط ۳,۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات طرح ویژه مسکن روستایی و کمک بلاعوض به مبلغ ۱,۵۰۰ میلیون ریال پرداخت می‌ شود.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :