کاشف اسرار – شهردار لوشان ، گفت : در زمان تحویل مدیریت به شهردار  فعلی در تاریخ آذر 1401 این شهرداری دارای 83 میلیارد ریال بدهکاری که عمده آنها شامل 3 ماه حقوق معوق کارکنان، سنوات بازنشستگان و حق بیمه می شد بود که اکنون این عدد به میزان 49 میلیارد ریال کاهش پیدا کرده است.

نور محمد چابوک ” امروز طی گزارشی به تبیین بخشی از عملکرد خودش به عنوان شهردار لوشان پرداخت و از جمله آنها را : ” نصب و راه اندازی نورپردازی و روشنایی جدید در بلوار امام خمینی، بلوار شهدا و پارک شهدا ، اجرای شبکه جدید آبیاری قطره ای در بلوار امام و تعویض و تعمیر تصویر شهدا واقع در بلوار شهدا ، اعلام کرد.

وی تعمیر کلیه سرویسهای بهداشتی غیر قابل استفاده سطح شهر و احداث سرویس جدید مردانه و زنانه در سه راه سیردان – نصب دوعدد تابلو خوش آمد گویی در ورودی شهر در جاده قدیم و اتوبان و شروع و آغاز به کار پروژه تعریض کمربندی شهید بهشتی شامل جابه جایی تیرهای برق، زیر سازی و تعریض ” را از دیگر اقدامات ذکر کرد.

به گفته این مسوول ، خرید یک دستگاه کامیونت 6تن آرنا پلاس ، اجرای حدود 1 هزار متر جوی و جدول(درب ورودی امامزاده- شهرکوه- کردملکی- کوچه عدل – کوچه بانک ملی) ، خرید و نصب لوازم بازی کودکان در پارک شهدا و خرید حدود 50 عدد سطل زباله جدید فلزی ، از دیگر اقدامات است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :