کاشف اسرار- بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان ( حساب 100 حضرت امام (ره)) به عنوان یک نهاد عمومی غیردولتی و ارگان انقلاب اسلامی می باشد که بر اساس فرمان 21 فروردین1358 رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ( ره )به منظور تأمین مسکن محرومان به ویژه روستائیان در چهارچوب سیاست‌ها و برنامه‌های‌ دولت تشکیل شد.

به گزارش کاشف اسرار،بنیاد بر اساس ماده 18 اساس نامه خودش در جهت انجام وظایف خود می‌تواند در استان‌ها، شهرستان‌ها،بخش‌های کشور دارای شعب و نمایندگی باشد که یکی از ادارات کل در استان گیلان فعال است.

مدیریت اداره کل گیلان بر عهده ” محمد اکبر زاده ” می باشد که در زمان تصدی روح الله قهرمانی چابک از مدیرکلی بنیاد مسکن استان به ساختمان هشت طبقه استانداری نقل مکان کرد و به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری منصوب شد .

این سمت در زمان استانداری مهدی سعادتی هم بر عهده ” اکبر زاده بود ” تا اینکه کیهان هاشم نیا سکان هدایت استانداری گیلان را به دست گرفت به سمت معاون سیاسی و امنیتی استاندار منصوب ولی در زمان استانداری ” محمد علی نجفی ” با این سمت وداع و دوباره مدیر کل بنیاد مسکن شد.

وی از اقوام سببی آیت الله ” سید مجتبی رودباری ” از روحانیون مشهور می باشد از مدیران و نیروهای رسمی اداره کل مسکن و شهرسازی گیلان بوده و از دی ماه 92 تاکنون عهده دار مدیرکلی دستگاه غیر دولتی است.

این مسئول دارای ضعف مدیریتی در نگهداری مجموعه اداری ، فرهنگی و ورزشی بنیاد مسکن گیلان روبروی پاسگاه جیرده شهرستان شفت که وضعیت بغرنج و اسفناک است ،دارد و ” اکبر زاده ” باید در برابر بی توجهی و بی تدبیری پاسخگوی افکار عمومی باشد ”

” اکبر زاده ” پاسخگو بدهد چرا مجموعه اداری فرهنگی، و ورزشی مذکور فاقد نگهبان، درب ورود و خروج،ساختمان متروکه ،رنگ آمیزی با سیمای ظاهری نامناسب و تیر برق دارای قاب چراغ برق باز شده است ؟

وی پاسخ بدهد چرا باسکول و کانکس های بنیاد مسکن در روبروی مجموعه مذکور متروکه ،با تابلو و سیمای نامناسب،فاقد شیشه و نگهبان است ؟ چرا درب روبروی پاسگاه انتظامی کج و معوج است ؟ چرا تجهیزات موجود در بخش امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی فاقد رنگ آمیزی است ؟

با توجه به این که پایگاه خبری و تحلیلی”کاشف اسرار”مستند به ماده 48 فراخوان رهبر انقلاب اسلامی برای تکمیل و ارتقاء الگوی پایه اسلامی ایرانی ملزم وظیفه ارتقای نظارت رسمی، مردمی و رسانه‌ای بر ارکان و اجزای نظام دارد،بنابراین ممدیر کل مذکور وظیفه پاسخگویی را بر عهده دارند.

رهبر انقلاب: افراد، مسئولین، خودشان را در معرض نقد و انتقاد قرار بدهند و پاسخ گو باشند و پاسخ بدهند و تبیین کنند. خیلی از اوقات اگر چنان چه یک انتقادی به کسی بشود، این فرصتی است برای او که بتواند ذهن ها را روشن کند، تبیین کنند، حقیقت را بیان کنند؛ خیلی چیز خوبی است.۱۳۸۸/۰۳/۲۹

النهایه این یادداشت تلنگر برانگیز را با یکی از فرمایشات رهبر انقلاب خطاب به مدیران در باره مسئولیت پذیری به پایان می رسانیم و انتظار می رود آویزه گوش مسئولان ذیربط قرار بگیرد و هر چه سریعتر دلایل بی توجهی با ذکر دلیل و مستندات در اختیار افکار عمومی قرار بدهد.

رهبر انقلاب : اگر توان مدیریتی ندارید ، مسئولیت نپذیرید

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :