کاشف اسرار-لیجارکی حسن‌رود، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان بندر انزلی در استان گیلان ایران می باشد و بر اساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۱٬۹۴۸ نفر (۵۵۵خانوار) بوده‌است.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار، این روستا قرار گرفته در حوزه فعالیت سازمان منطقه آزاد انزلی ” دارای پارک کودک غیر استاندارد و فاقد تابلو در نبش خیابان وحدت 12 و نزدیکی شهرک صنعتی شماره یک صنعتی است.

متاسفانه به دلیل بی تدبیری سازمان منطقه آزاد انزلی ،فرمانداری انزلی و دهیاری ” لیجارکی ” وضعیت پارک به شدت افتضاح بوده و به دلیل فقدان کف پوش در قسمت استقرار تاب ها و سرسره جان کودکان و نوجوانان در معرض خطر بوده ،ضمن این که یکی از تاب های موجود به علت عدم دفن قسمتی از پایه ها در خاک، احتمالا هر لحظه امکان افتادن بر روی زمین وجود دارد.

تعدادی از اهالی روستای مذکور در مواجهه با خبرنگار ما به شدت از بی تفاوتی مسئولین ذیریط نسبت به این پارک محله انتقاد کردند و خواستار حل مشکلات شدند.

انتظار می رود مسئولین ذیربط هر چه سریعتر برای این پارک غیر استاندارد که در آتش بی تدبیری می سوزد و چندی پیش تعدادی ازنونهالان روستا با عزم راسخ نسبت به علف زدایی با قامت یک متری اقدام کردند که دل سوزی آنان جای تقدیر دارد.

النهایه این یادداشت تلنگر برانگیز را با یکی از فرمایشات رهبر انقلاب خطاب به مدیران در باره مسئولیت پذیری به پایان می رسانیم و انتظار می رود آویزه گوش مسئولان ذیربط قرار بگیرد و هر چه سریعتر دلایل بی توجهی با ذکر دلیل و مستندات در اختیار افکار عمومی قرار بدهد.

رهبر انقلاب : اگر توان مدیریتی ندارید ، مسئولیت نپذیرید

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :