کاشف اسرار- 23 تیر ماه 1399 بود خبر موافقت با استعفای شهردار لاهیجان جهت تصدی پست استانی در پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی این شهر منتشر و به اطلاع عموم مخاطبین رسید.

از زمان موافقت با استعفای ” مسعود کاظمی لیچایی ” با این سمت ، 1 سال و سه ماه و سه روز سپری گردیده که پس از استعفا ،مدیر کلی امور شهری استانداری گیلان و عهده دار نظارت بر عملکرد شهرداری های استان بر عهده گرفت که تاکنون ادامه دارد.

دوران فعالیت وی به عنوان شهردار لاهیجان ،دوره فعالیت طلایی در ارتباط بسیار مناسب با برخی از اصحاب رسانه بوده به طوری که ” کاظمی لیچایی ” با پرداخت پول جایگاه خودش در رسانه ها ارتقا داد و اصحاب رسانه هم منتفع شدند.

علی رغم طلایی بودن این دوره،متاسفانه عدم تسویه حساب دیون با برخی از اصحاب رسانه و انباشت آن و عدم تسویه حساب مطالبات برخی از اصحاب رسانه توسط شهردار بعدی، سبب اعتراض تعدادی از آنان و مراجعه به شهرداری گردید که با کمال بی احترامی به دستور ” یوسف قیامتیون ” از محیط اداری این نهاد عمومی غیر دولتی اخراج شدند.

انتظار می رود مدیر کل فعلی شهری استانداری گیلان و شهردار اسبق و نیز شهردار جدید لاهیجان هر چه سریعتر نسبت به ترمیم ناراحتی برخی از اصحاب رسانه طلب کار و زمینه سازی پرداخت هر چه سریعتر اصحاب رسانه به عنوان قشر زحمتکش ، آسیب پذیر و در جایگاه سخت و زیان آور اقدام کنند چرا خداوند متعال و ائمه دین مبین اسلامبر رعایت حق الناس تاکید فروان دارند.

النهایه این یادداشت تلنگر برانگیز را با یکی از فرمایشات رهبر انقلاب خطاب به مدیران در باره مسئولیت پذیری به پایان می رسانیم و انتظار می رود آویزه گوش مسئولان ذیربط قرار بگیرد و هر چه سریعتر دلایل بی توجهی با ذکر دلیل و مستندات در اختیار افکار عمومی قرار بدهد.

رهبر انقلاب : اگر توان مدیریتی ندارید ، مسئولیت نپذیرید

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :