کاشف اسرار- صبح امروز 29 مهر ماه روز خوشی برای شهروندان فهیم رشتی نبود. بر اثر بارش شدید باران برخی از محلات شهری دچار آب گرفتگی شدید گردید که حاصل بی توجهی مدیریت شهری بر رفع مشکل و باز کردن نقاط آب گرفته بود.

از جمله نقاط حساس شهری دچار معضل آب گرفتگی ،محدوده استقرار ساختمان های ” استانداری گیلان ” در بلوار معلم و ” ساختمان شورای اسلامی شهر ” در خیابان سعدی بود که حجم زیاد آب های سطحی وارد برخی از املاک گردید .

عدم حضور عوامل شهرداری جهت رفع آب گرفتگی و بی توجهی در اجرای وظایف قانونی ،موجبات نمایان سازی وضعیت عملکرد ضعیف مدیریت شهری در هنگام ریزش کوچک ترین بارندگی بود به طوری که شهروندان نمی توانستند در پیاده رو قدم بزنند و اگر هم در سواره رو برای سوار یا پیاده شدن از وسایل نقلیه ایستادند یا برای عبور از معبر سواره رو قدم زدند .

شهروندان امروز با پاشیدن یک دفعه آب نجس توسط وسایل نقلیه مواجهه شدند. مدیران شهری باید از وضعیت امروز آب گرفتگی در برخی از معابر شهری از جمله محدوده استانداری و شورای اسلامی شهر ابراز شرم ساری و عذر خواهی کنند .

النهایه این یادداشت تلنگر برانگیز را با یکی از فرمایشات رهبر انقلاب خطاب به مدیران در باره مسئولیت پذیری به پایان می رسانیم و انتظار می رود آویزه گوش مسئولان ذیربط قرار بگیرد و هر چه سریعتر دلایل بی توجهی با ذکر دلیل و مستندات در اختیار افکار عمومی قرار بدهد.

رهبر انقلاب : اگر توان مدیریتی ندارید ، مسئولیت نپذیرید

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :