کاشف اسرار-در ادامه بازگشت مدیران میانی و کارمندان مأمور به خدمت در ستاد استانداری گیلان و نیز فرمانداری‌ها به محل اصلی کار خود، پایان ماموریت ۱۵ معاون فرماندار و بخشدار در مناطق مختلف استان اعلام شد.

به گزارش کاشف اسرار،بر این اساس یوسف پور امیر معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان رودسر به شهرداری واجارگاه، آریا جهانگیری معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان لاهیجان به شرکت آب و فاضلاب استان،اعاده می شوند.

هم چنین داوود توفیقی معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان صومعه‌سرا به شهرداری گوراب‌زرمیخ، نورالله اکبری معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری لاهیجان و سرپرست فرمانداری این شهرستان به آموزش و پرورش،اعاده می شوند

اسماعیل درویش معاون سیاسی و اجتماعی شهرستان آستانه‌اشرفیه به آموزش و پرورش، محمداسماعیل حبیبی معاون امور عمرانی فرمانداری شهرستان رودبار به حوزه هنری، شاهین علیزاده معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان فومن به اداره کل فنی و حرفه ای،اعاده می شوند.

علی اکبر پورعلی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری لنگرود به اداره کل راه و شهرسازی و طاهر کوهی معاون فرماندار شهرستان شفت به سازمان صنعت، معدن و تجارت باز می شوند.

همچنین سید رضا صفوی بخشدار خشکبیجار شهرستان رشت، بهرام آریامنش بخشدار دیلمان شهرستان سیاهکل، کامبیز یوسفی بخشدار سنگر شهرستان رشت، احمد قدیمی بخشدار لشت‌نشاء شهرستان رشت، محمدعلی خداجو بخشدار کومله شهرستان لنگرود همگی به اداره‌کل آموزش و پرورش و نیز علیرضا قربانی‌ بخشدار مرکزی صومعه سرا به اداره کل محیط زیست باز خواهند گشت.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :