کاشف اسرار – معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران از حمله مسلحانه به نماینده اسبق ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه سابق کاشان در شهرستان بابلسر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاشف اسرار به نقل از ایسنا، روح الله سلگی در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: متاسفانه در جریان این واقعه که صبح امروز روی داد، آیت الله سلیمانی به شهادت رسید.

وی با اشاره به دستگیری ضارب توسط دستگاه‌های امنیتی، افزود: جزئیات واقعه بزودی اطلاع رسانی خواهد شد و این ترور در محدوده میدان شهربانی بابلسر به ضرب گلوله انجام شد.

آیت الله سلمیانی اسبوکلایی در سال ۱۳۲۶ در اسبوکلای سوادکوه زاده شد و در سال های فعالیت خود به عنوان نماینده ولی فقیه و امام جمعه در استان سیستان و بلوچستان شهرستان زاهدان و هم چنین کاشان مشغول به فعالیت بود.

آیت الله سلیمانی عضو مجلس خبرگان رهبری در سیستان و بلوچستان بود و از سال ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۱ به عنوان امام جمعه کاشان مشغول به فعالیت بود.

توضیحات استاندار مازندران درباره حادثه بابلسر

سید محمود حسینی پور در گفت و گو با شبکه خبر جزئیات حادثه امروز در یکی از بانک‌های بابلسر که منجر به جان باختن آیت الله سلیمانی شد، تشریح کرد.

وی گفت: یکی از عوامل نگهبانی یکی از بانک‌ها حضرت آیت الله سلیمانی که از روحانیون برجسته استان مازندران و بابلسر بودند را مورد هدف قرار داده که در جریان این سوء قصد جان خود را از دست دادند.

استاندار مازندران با بیان این که بلافاصله ضارب در همان محل توسط عوامل انتظامی دستگیر می‌شود، گفت: بررسی‌های اولیه برای کشف انگیزه این اقدام ضارب در حال انجام است.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :