کاشف اسرار-سایت سازمان پزشکی قانونی کشور روز گذشته گفتگویی از معاون پزشکی و آزمایشگاهی این تشکیلات به عنوان سازمانی تخصصی و مستقل در قوه قضائیه درباره قتل کودک معصوم ۳۱ ماهه به نام “اهورا قاسمی”در خیابان لاکانی شهر رشت منتشر کرد.

گگاف پزشکی قانونی اهورا

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،در این گفتگو به نقل از سیدامیرحسین‌ مهدوی،ادعا شده اهورا کودک مازندرانی می باشد،این در حالی بوده منتشر کننده آن در سایت در صورتی دقت لازم و اندکی تحقیق می کردند،النهایه به این نکته بسیار مهم پی می بردند این طفل معصوم اهل گیلان بوده و انتشار مازندرانی بودن وی کذب محض است.

گاف پزشکی قانونی اهورا 2

متاسفانه به رغم گذشت ۲۴ ساعت از انتشار این گفتگو و تا لحظه منتشر شدن این گزارش توسط”کاشف اسرار“گاف مورد بیان تصحیح نشده و اینک سئوال می شود در زمان انتشار خبر برای اولین بار این اشتباه صورت گرفته است و یا…؟

آیا این ادعا کذب توسط معاون سازمان بیان شده یا متولی انتشار گفتگو اشتباه کرده است؟آیا مدیر کل پزشکی گیلان این مورد را مشاهده و به متولی سایت متذکر شده و یا با معاون سازمان در میان گذاشته است یا خیر؟آیا معاون سازمان پزشکی قانونی کشور تا این لحظه خبر را رویت کرده است؟با کدام مدرک متقن چنین موردی بیان و منتشر شده است؟

انتظار می رود سایت سازمان یاد شده در زمان انتشار اخبار دقت لازم را داشته باشند تا مراجعه کنندگان نسبت به درستی مطالب منتشر شده اعتماد داشته باشند.

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :